OUTSOURCING IT

Můžete dále platit mzdové náklady na Vaše interní IT nebo můžete zaplatit přibližně 1/3 této ceny za Outsourcing IT. Rozhodnutí je na Vás.

Již při úvodním auditu jsme schopni odhalit neefektivní postupy a procesy, které Vám mohou zbytečně prodražovat správu IT. S námi získáte kontrolu a jednoznačný přehled nad náklady spojenými s každodenním provozem informačních technologií ve Vaší společnosti.

 

Proč využít Outsourcing IT?

SNÍŽENÍ PROVOZNÍCH NÁKLADŮ
V první řadě kvůli vyšší efektivitě provozu Vaší společnosti. Za outsourcing zaplatíte jenom zlomek ceny, který Vás nyní v nákladech stojí interní správce IT.

RYCHLOST A ODBORNOST
Získáte tým expertů na IT, který máte vždy po ruce. Mnoho problémů vyřešíme vzdáleně. V případě závažnějšího případu dorazí náš expert okamžitě.

MÁTE PLNOU KONTROLU
Na základě smlouvy o spolupráci máte od nás garantované termíny realizace úkonů. Prostřednictvím jednoho telefonního čísla se s námi můžete kdykoli a kdekoli spojit.

Servis

Nabízíme servis 24/7.
Garance servisního zásahu dle typu servisní smlouvy.
K dispozici specializovaný tým profesionálů.
Sledujeme a aplikujeme nejnovější trendy v IT.

Základní modely IT outsourcingu pro Vás Správa sítí

OUTSOURCING FYZICKÉ ČÁSTI
Tento model je využíván hlavně klienty s vysokými náklady na vlastního administrátora a provozující specifi cká technická řešení. Převezmeme plnou odpovědnost za provoz Vašeho řešení. O provozu budete pravidelně informováni na základě reportů. Všechna klíčová rozhodnutí v rámci systému schválíte Vy. Ještě před tím Vám samozřejmě vysvětlíme všechny možnosti a doporučíme řešení. Typické činnosti v tomto modelu: Dodávka potřebného hardwaru, monitoring, zálohování, zabezpečení systému, vzdálená administrace.

SPRÁVA SÍTÍ - OUTSOURCING VIRTUÁLNÍ ČÁSTI
Potřebujete pro některé Vaše zaměstnance zřídit zabezpečený vzdálený přístup k e-mailům nebo Vašim serverům? Máte dostatečně zabezpečenou IT infrastrukturu proti virům a hackerům? Právě pro Vás máme připravenou celou sadu nástrojů, které Vám umožní pohodlnou a bezpečnou práci. Typické prvky v tomto řešení: Firewall, VPN, Mailserver, Aplikační serverhosting, Antispam, Webhosting.

Spokojení klienti

Telefónica O2
Vodárenská a. s.
MBNS International.
RUN FIVE CONSULTING
Plastochem
AVANTI Hotel
BK Gambrinus Brno
Roplasto Profile

Vyjádření klienta

„Rozhodnutí svěřit Liveboxu správu 40 serverů a to nejen pro živé vysílání hokejové O2 Extraligy se ukázalo jako výborný tah. Profesionální administrace nám významně ulehčuje práci na tomto velkém projektu.“

Ing. Martin Knýř
IT Project Manager Telefónica O2 Czech Republic

LIVEBOX SMARTCAMS Windows Media Service Provider Registrovaný partner Dell Asus Gold Partner ESET Partner Zelená firma