Obchodník IT Outsourcing

Náplň práce:

  • Získávaní nových obchodních případů, správa a jejich další rozvoj
  • Udržováni dobrých vztahů se stávající klientelou
  • Tvorba nabídek a jejich prezentace u zákazníků
  • Příprava výběrových řízení, kalkulace a podávání nabídek v rámci výběrových řízení
  • Správa běžné obchodní agendy a reporting
  • Aktivní podílení se na tvorbě a rozvoji portfolia nabízených produktů a služeb

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ (zaměření IT nebo obchod)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní osobnost s citem pro obchod a reprezentativním vystupováním
  • Schopnost, naplánovat si svou práci, zorganizovat a rovněž dokončit ji
  • Nadstandardní uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Orientace v HW
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí dobře prosperující menší české firmy
  • Podporu pro úspěšné získání certifikací v oboru
  • Prostor pro kreativní seberealizaci
  • Platové podmínky a prémiové ohodnocení odpovídající vašim schopnostem
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Strukturované životopisy nám zasílejte e mailem na adresu job@livebox.cz.

LIVEBOX SMARTCAMS Windows Media Service Provider Registrovaný partner Dell Asus Gold Partner ESET Partner Zelená firma